O NÁS

Horizontální žaluzie

Cenově dostupné. Jednoduché. Funkční.

Horizontální žaluzie od českého výrobce zajistí dobrou úroveň zastínění, aniž by na sebe strhávaly pozornost. Jsou konstrukčně jednoduché, snadno ovladatelné a cenově dostupné. Právě díky svým charakteristickým vlastnostem na ně narazíte nejen v domech a bytech, ale také komerčních nebo veřejných prostorách.

Vzhledem k univerzálnímu provedení a několika konstrukčním typům se hodí na téměř všechny typy oken. Z široké nabídky barevných kombinací se vám zamotá hlava. Dáte přednost minimalistickým nenápadným žaluziím v bílé nebo stříbrné barvě, nebo budete kreativnější a sáhnete po sytých barvách, metalické úpravě nebo imitaci dřeva? Sami se rozhodněte, jaký typ horizontálních žaluzií do vašich interiérových prostorů nejlépe zapadne.

Textilní roletky

Poutavý vzhled textilních rolet vám vyrazí dech

Vytvořte si ve své domácnosti komorní atmosféru a zabraňte prostupu silných slunečních paprsků. Pomocí textilních roletek v okamžiku zastíníte celou plochu oken. Vězte, že pro poutavý vzhled stažených rolet je budete chtít používat každý den. Stanou se nedílnou součástí vašeho interiéru.

Dáváte přednost neutrálním barvám, nebo chcete místnosti ozvláštnit a rozveselit pestrobarevnými odstíny? Z široké škály látek různých barev a vzorů si jistě vyberete. Textilní roletky jsou vhodné na všechny typy oken včetně velkých zasklených ploch, kde působí obzvláště působivě. Dají se montovat nejen na rám okna, ale také na zeď nebo do stropu. Proto se hodí třeba i do zimních zahrad nebo na terasy.

Pevné okenní sítě rámové

Trápí vás poletující hmyz? S okenními sítěmi nemá šanci!

Mouchy, komáři, můry a jiní nezvaní hosté se do domácnosti dostanou přes otevřené okno během chvilky. Pokud hledáte nejjednodušší řešení ochrany před dotěrným hmyzem, pořiďte si pevné okenní rámové sítě. Okna můžete bez obav nechat otevřená i po celý den a noc, žádné bzučení neuslyšíte. Pevné okenní sítě ze skelného vlákna vynikají vysokou užitnou hodnotou při rychlé a snadné montáži na téměř jakýkoliv typ okna.

Protože jsou okenní sítě dostupné v několika barevných variantách, snadno jejich vzhled sladíte se vzhledem oken. Stanou se jejich součástí a nebudou narušovat jednotný vzhled interiéru. Rámy jsou vyrobeny z různých hliníkových profilů, které se navíc dají nalakovat do požadovaného odstínu dle vzorníku RAL. Všechny typy rámových sítí se dají jednoduše sejmout z okna, což oceníte například v zimním období nebo při mytí.

Rolovací garážová vrata

rolovací vrata – šetří místo a pohodlně se otvírají

Zabezpečte vstup do své garáže a otvírejte je pohodlně stiskem jediného tlačítka. Rolovací garážová vrata jsou skvělou volbou pro všechny, kteří hledají cenově dostupné řešení bez náročných stavebních úprav. Protože se lamely vrat zarolují do boxu umístěného nad stavebním otvorem, zůstane výška stropu stejná. Díky tomu můžete do garáže pohodlně vjet i s vysokým autem, případně využijete prostor stropu k umístění lyží nebo úložného boxu.

Rolovací vrata jsou vybavena elektrickým motorem, který se vyznačuje tichým chodem. Navíc jsou zateplená, a tak sníží tepelné ztráty na minimum. Rolovací garážová vrata jsou zkonstruovaná s ohledem na bezpečnost. Jsou vybavená ochranou proti vyzvednutí závěsu, případně jištěním optickou bezpečnostní lištou nebo fotobuňkou. Při najetí na překážku se okamžitě zastaví a spustí zpětný chod. Do garáže se dostanete i při výpadku proudu, a to díky mechanické klice, která je zajištěna zámkem. Pro ovládání vrat lze použít dálkový ovladač, vnitřní a venkovní spínač či kódovou klávesnici.